Öğretmenlerimiz

Serap Demirdağ

Anaokulu Öğretmeni

Çocuklarımız geleceğimizdir. Geleceklerimiz olan çocuklarımızı eğitip şekillendirmek topluma bilinçli bireyler olarak hayata minik adımlar atmalarına yardımcı olmaktan mutlu ve gururluyum.

Feride Aksoy

Anaokulu Öğretmeni

Çocukları ancak çocuklardan öğrenebiliriz. Öğretmen çocukların sadece öğretmeni değil “Herşeyidir”.Özveri,sabır ve sevmek benim adımdır..

Işıl Uzun

Sınıf Öğretmeni

Öğretmen, bir sanatkardır, yarının temelini o attığı gibi değerli kişilik hamuruna da o biçim verir.Gücümüzün yettiği her şey çocuklarımızındır.

Nurşen Top

Anaokulu Öğretmeni

Çocuklar küçük şeyler değil aslında en büyük şeylerdir. Sağlıklı, mutlu, kendinden emin büyük bir toplum için çalışıyorum…

Selma Batuk

Sınıf Öğretmeni

Öğretmenlik benim için fedakarlıktır,toprağa atılan tohumun verimli ve dostdoğru her zaman güneşe yönelen öğrenciler yetiştirmektir.

Kübra Çetinkaya

İlkokul Yabancı Dil Öğretmeni

Öğretmenlik benim için; sevgidir, emektir. Hayatına girdiğim bir çocuğun ‘’Bir öğretmenim vardı ve benim için her şey değişti.’’ diyebilmesidir.

Faruk Akdoğan

Sınıf Öğretmeni

Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı,gözü daima yeniliklerde ce mutlu nesiller yetiştirmek gayesinde olan,gücünü çocukların masum gülüşlerinden alan yenilikçi ve pozitif bir öğretmen…

Canan Gökçü

Sınıf Öğretmeni

Öğretmenlik benim için,öğrettiğin her bilgide;her gün yeni bir şey keşfetmektir.